Teknik Servis Bakım ve Onarım

Bilgisayar Destek Hizmetlerimiz her türlü kişisel bilgisayar için mevcuttur; Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar ve Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar (AIO) vb. Profesyonel ekibimiz, bilgisayarlarla karşılaşılan her türlü donanım sorunu için verimli ve ekonomik çözümler sağlama yeteneğine sahiptir.

Masaüstü bilgisayarlarda tüm parçalar, dizüstü bilgisayarlar da ekran, anakart, işlemci, HDD, CD-DVD sürücü, Ram, klavye, batarya, alt ve üst kasa, LCD çerçevesi, menteşeler, işlemci fanı değiştirilebilir aynı zamanda kasa içerinde menteşe tutan vidaların kırılmasından oluşan kasa sorunları tamir edilebilir.

Onarım tesisimizde anakart ve yonga seviyesi onarımları sizlere verilen fiyat teklifini onaylamanız dahilinde yapabilme özelliğine sahibiz. Şirket içi uzmanlarımız sorunu hızla teşhis edebilir ve Bilgisayarınızı düzeltmek için bir çözüm önerebilir. Ayrıca, daha hızlı onarım süresi sağlamak için, stoklarımızda hazır bulunan parçaları yedek parçalarımızla birlikte hazır bulunduruyoruz.

Hizmetlerimiz hem garanti kapsamında hem de garanti dışı ürünlere hizmet eder. Müşterilerimiz, destek merkezimize gelerek veya bir teknisyenden ev / ofisinizi ziyaret etmesini isteyerek hizmetlerimizden yararlanma seçeneğine sahiptir.

Hizmetlerimizden yararlanmak veya daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi arayın veya Hizmet Sipariş formumuzu kullanarak iletişime geçin ; sizi hemen arayacağız.

Bakım Anlaşması

Tüm endüstrilerdeki modern işletmeler, sunucular, masaüstü bilgisayarlar, yazıcılar vb. Olsun, BT altyapısına güvenmektedir. Bu sistemler, çekirdek işlemleriniz için hayati önem taşımaktadır; Kritik destek sistemlerinizin en çok ihtiyacınız olduğunda çalışmadığınızda doğaçlama yapmaktan ayrılmak yerine, yönetilen bir BT servis sağlayıcısı ile bir sözleşme bakım anlaşması imzalamayı düşünmelisiniz. Acil durum onarımlarına erişimin yanı sıra rutin bir bakım programından faydalanacaksınız. İşte, sistemleriniz için yapılan bir sözleşme bakım anlaşmasının, işinizi bir üst seviyeye taşımasının sebeplerinden sadece birkaçı.

Bakım Anlaşmasının Faydaları Nelerdir

Sözleşme ile tasarruf edin

Bakım anlaşması, tamiratlara ihtiyaç duyulmadığında ön ödeme yapma fikridir. Sistem bakımı için ödeme yapmadan önce sisteminizin arıza vermesini beklemek cazip gelse de, sözleşmeye bağlı bir anlaşma uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Servis şirketleri çoğu zaman sözleşmeli müşterilerine bir indirim sunar ve maliyetlerin ve oluşabilecek arızaların birçoğu önceden düzenleneceği için bakımınız için daha iyi bir bütçeye sahip olacaksınız. 

Donanımınız için daha uzun ömür

Sunucular, yazıcılar ve iş istasyonları önemli bir yatırımdır, bu nedenle doğal olarak herkes ekipmanlarından daha uzun ömürlü olmasını ister. Rutin bir bakım programına bağlı kalarak, donanımınız ciddi bir soruna neden olmadan önce ciddi sorunları yakalamak için tasarlanmış kapsamlı denetimlerden geçirilecektir. Beklenmeyen bir sistem arızası yaşamanız daha düşük bir olasılıktır ve operasyonlarınızın en yüksek verimlilikte devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Özel servis programı

Zaten zamanınız ve dikkatiniz için rekabet eden sayısız göreviniz var ve çeşitli sistemleriniz için ne zaman servis arayacağınızı hatırlamak muhtemelen yapılacaklar listenizde öncelikli değildir. Yönetilen bir BT hizmetleri şirketi ile ortaklık kurduğunuzda, temsilciniz sizin için yoğun işlerle ilgilenecek ve sizi şirketinize liderlik etmeye bırakacaktır. Rutin bakım çizelgenizi takip eder ve siparişleri verir ve işlem gerektiğinde sizinle iletişim kurarlar.

Acil teknik servis

BT acil durumları, yöneticilerinin bile paniklemesine neden olabilir. Bir BT servis sağlayıcınızla mevcut bir sözleşmeniz olduğunda, acil servise ihtiyaç duyulması halinde kiminle iletişime geçeceğinizi çabucak anlayacaksınız. Arıza anında o an o işten anlayacak kişileri bulmak ve o kişiye güvenmek bir risktir. Sistemleriniz beklenmedik şekilde azaldığında, zaman esastır ve size yardımcı olacak yeni bir servis sağlayıcı ararken değerli dakikalarınızı harcamak istemeyeceksiniz. 

Uzman teknisyenler

İşletmenizi bilen ve ekipmanınızı tanıyan bir teknisyenle ilişki kurmak her iki taraf için de faydalıdır. Planlanmış bir bakım sözleşmeniz olduğunda, destek ekibinin belirli sistemleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında bilgi edinmek için zaman kaybetmesi gerekmez. Önceden iş süreçlerinizle de tanışabilirler, böylece operasyonlarınız için hangi sistemlerin çok önemli olduğunu tam olarak bileceklerdir.

Uzaktan ve Yerinde Destek

Uzaktan destek hizmeti ile değerli zamanınızı kendinize ayırın.
Ofisinizde hızlı destek, hızlı çözüm.
Kolay ve pratik bağlantı.
Uzman ve profesyonel teknik destek hizmetleri