İlk olarak alan adınıza karar veriyoruz.Daha sonra ihtiyacına göre hosting paketini belirliyoruz. Onay sürecinden sonra açmak istediğiniz mail adreslerini açıp içerisinde iletişim bilgilerinin ve logonuzun bulunduğu yapım aşaması sayfanızı yayınlıyoruz. Sizin renklerinize uygun tasarımı aşama aşama sizleri bilgilendirip hazır hale getiriyoruz ve son demo halini size sunuyoruz. Onay aşamasından sonra web sayfanızı yayınlıyoruz.

Bir işiniz var ve bir Web sitesi yok mu? Eğer Evet diyorsanız, neredeyse işiniz yok gibidir. Bu modern dönemde, insanlar ve şirketler bilgi için internet üzerinde bulunmaktadır. Neden insanlar bir Web sitesini ziyaret etmeyi düşünüyor? Öncelikle bilgi bulmak için ve eğer iş dünyasında iseniz, bilgi önemlidir. Müşterileriniz için bir Web siteniz olması gerekir. Onlar için neler yapabildiğiniz hakkında bilgi içermesi gerekir. Aşağıda sadece bir avantaj ve iş için bir Web sitesi sahip olmanın yararları;
web

Daha Az Maliyet

Hiç baskı medya, radyo, televizyon veya diğer yollar gibi çeşitli şekiller de işinizin reklamı var mı? Reklam için yatırım gereklidir, ama daha çok Pahalı! Bir Web sitesine sahip şirket daha az maliyetler ürünlerini müşterilerine tanıtabilir.

Reklam

Bir Web sitesi daha çevre dostu reklam ve pazarlama yöntemidir. İnternet üzerinden ürün veya hizmetlerinizin reklamını yapmanın birçok yolu vardır. Bir örnek Facebook reklamları, Facebook aracılığıyla sunulan bir reklam özelliğidir. Bu iş için büyük bir avantaj. İyi bir SEO hizmet sağlayıcısı olan hızlı artan satış ve yüksek kar sonuçları Web sitenizin sıralamasını artırabilir.

Memnuniyet

Bir Web sitesi olması müşterileriniz ve müşteri adayları için daha uygun olacaktır. Müşterilerinizin sizden ürün satın almak için kolay bir yoldur. Birçok kişi fiziksel konumunuzu arabayla aramak yerine ürünleriniz için Web sitenizi ziyaret etmek daha büyük kolaylık olacaktır. Müşteri açısından online web sitenizden aradığı ürünü bulması ve sizinle diyalog kurması onları daha memnun edecektir.

Müşterilerinizi Artırın

Çoğu işletmeler de yerel popülerlik var, ama onların şehir dışında potansiyel müşteriler hakkında bir erişimi yok. Bir Web sitesi daha fazla müşteri oluşturmasına yardımcı olabilir. Sadece şehrin dışında değil, işinizi büyüttüğünüzde dünya çapında da müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. İnternet küresel bir topluluk sunmaktadır. Bir Web sitesi ile, işiniz dünya çapında görünür olacaktır.

Erişilebilirlik

Kapanış zamanı olduğu için müşterilerinizi kapıdan çevirmek zorunda kaldınız mı? Web sitenizin kapılarını kapatmak zorunda değilsiniz. Bir online site gündüz veya gece herhangi bir zamanda ziyaret edilebilir. Daha erişilebilir, çünkü İnsanlar işyerine gitmek yerine sitenize bakacaklardır. Sadece ürün ve hizmetler hakkında yeterli bilgi verdiğinizden emin olun.

Bilgilere Erişim

İşyerine Kaç kişinin geldiğini ve hangi ürünleri ne kadar incelediğini sayabiliyor musunuz? Eğer bir Web sitesi varsa, her şeyi izleyebilirsiniz. Hatta, sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiğini ya da size kaç kişinin e-posta gönderdiğini arayabilirsiniz. Web sitenizin ilerleyişine erişebilir ve tüm sayfalarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta her zaman bir güncelleme yapabilirsiniz.

Taze

Akıllı işletme sahipleri, şirketleri için bir blog sayfası oluşturur. Yeni içerik göndermek için bir blog sahip Web sitenizi çekici ve taze tutacaktır.

Bağlantı

Linkler pazarlama için çok önemlidir. Eğer birçok siteden sizin sitenize bağlantı varsa, bu dünya çapında şirket hakkında kelime yaymak gibidir. Eğer bilgi, ürün veya hizmetler ile ilgili iyi içerik ile iyi bir Web sitesi varsa, insanlar onların web sitenize bağlantılı olasılığı daha yüksektir. Bu, Web sitenizi değerli olarak tanıyacaklar anlamına gelir.

Daha iyi İlişki

Bir Web sitesi sahip müşterileriniz ile daha iyi ilişkiler oluşturabilirsiniz. E-posta yoluyla müşterilerinize anında mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, Müşterileriniz ürünlerinizi çevrimiçi olarak gözden geçirebilir ve sizin ve işletmenizin geri bildirimlerinden de faydalanabilir. 

Satışları Artırın

Eğer bir iş sahibi iseniz, daha fazla ziyaretçi daha fazla potansiyel satışa yol açar. Web sitenizin size nasıl yardımcı olacağını açıklar. Sitenizin içeriğini sürekli olarak güncelleyerek ve tanıtarak sitenize daha fazla kişi sürebilirsin. Sitenizin daha bilgilendirici ve satış artırma olasılığı büyüktür.

Fırsat

Bir Web sitesi size güvenilirliğinizi kanıtlamak için fırsat verir. Hizmet ve ürünler için olumlu geribildirim kazanabilirsiniz. Ayrıca, Web siteniz işiniz hakkında ne olduğunu ve gelecekte ne yapabilirimi keşfetmek için potansiyel bir yatırımcı bir yer olarak hizmet vermektedir.

Uzun vadeli müşteriler

Sizce Müşteriler arasındaki fark nedir? Bir müşteri içeri girer ve bir şeyler alır ve o kadar. Diğer bir müşteri, O günlük ürün veya hizmet satın alıyor ve düzenli müşteriniz. Bir Web sitesine sahip iseniz size iş büyütmek için yardımcı olabilir daha fazla müşteri kazanmak için bir şans verir.